SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő (Budapest)

kik vagyunk?

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon az adesso Group SAP divízióját, amely SAP rendszerek bevezetésére, üzemeltetésére, fejlesztésére és az ehhez tartozó tanácsadói feladatokra szakosodott. Fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP és S/4 HANA területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

Az adesso Group részeként olyan széles körű szakértelemhez van hozzáférésünk, amely lehetővé teszi, hogy csapatunk minden tagja nemzetközi tudást és tapasztalatot gyűjthessen, miközben változatos projektekben vehetnek részt.

Az adesso orange több, mint egy munkahely: személyes fejlődésedet figyelembe véve közösen alakítunk ki egy olyan karrierutat, melyben kiteljesedhetsz.
A célunk ugyanaz: találni egy olyan megoldást, ami neked és az ügyfélnek is a maximális elégedettséget nyújtja.

Telephelyeink: Győr, Budapest, Pécs, Debrecen

SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő

teljes munkaidőben, határozatlan időre

Rád váró feladatok:

  • Ügyfeleink támogatása SAP szoftvermegoldások kivitelezésében és karbantartásában
  • SAP tanácsadásban és/vagy fejlesztésben való részvétel
  • SAP megoldások integrálása és megvalósítása, valamint fejlesztési stratégiák és koncepciók kidolgozása
  • Proaktív közreműködés a projektekben
  • Aktív kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfeleinkkel
  • Koordinálási és irányítási szerepkör is várhat rád, melybe beletartozik a szakmai felelősségvállalás a csoport sikerességéért
  • Kollégák mentorálása

Mit hozz magaddal az új munkakörbe:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 év munkatapasztalat SAP területen
  • Üzleti folyamatokban való jártasság
  • Legalább egy SAP modul ismerete (Pl.: FI / IS-U / SD / MM / PM / PP stb.)
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudatos magatartás

Ha tanácsadóként jelentkeznél:

  • Többéves gyakorlati tapasztalat koncepció alkotásban, elemzésben, felmérésben, tesztelésben, ügyféligények felderítésében
  • Megoldási javaslatok meghatározása, kidolgozása
  • Rendszerkonfigurációk ismerete

Ha fejlesztőként jelentkeznél:

  • Többéves tapasztalat szoftverfejlesztésben
  • Az SAP összetevőinek műszaki elemzése, tervezése, kódolása, konfigurálása és tesztelése
  • ABAP / ABAP OO
  • SAP HANA ismeret

Előnyök:

  • Szakmai tanúsítvány
  • SAP Business ByDesign ismeret
  • Cloud technológiák ismerete
  • Webfejlesztői ismeretek
  • UI5, Fiori ismerete

Amit kínálunk:

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Bónuszrendszer és nyelvi tréningek
  • Külföldi üzleti utak
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Jól hangzik?

Látogass el online vagy helyszíni standunkhoz vagy küldd be aktuális önéletrajzod a [email protected] e-mail címre. A jelentkezésedben kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését.

Felmerülő kérdéseiddel fordulj bizalommal Németh Katalinhoz a +36 30 875 1943 telefonszámon.

Bővebb információt vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről a www.adesso-orange.hu honlapunkon találsz.

Budapest