SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő gyakornok (Budapest)

kik vagyunk?

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon az adesso Group SAP divízióját, amely SAP rendszerek bevezetésére, üzemeltetésére, fejlesztésére és az ehhez tartozó tanácsadói feladatokra szakosodott. Fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP és S/4 HANA területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

Az adesso Group részeként olyan széles körű szakértelemhez van hozzáférésünk, amely lehetővé teszi, hogy csapatunk minden tagja nemzetközi tudást és tapasztalatot gyűjthessen, miközben változatos projektekben vehetnek részt.

Az adesso orange több, mint egy munkahely: személyes fejlődésedet figyelembe véve közösen alakítunk ki egy olyan karrierutat, melyben kiteljesedhetsz.
A célunk ugyanaz: találni egy olyan megoldást, ami neked és az ügyfélnek is a maximális elégedettséget nyújtja.

Telephelyeink: Győr, Budapest, Pécs, Debrecen

SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő gyakornok

Rád váró feladatok:

  • SAP fejlesztés & konfiguráció
  • SAP rendszer migráció és transzformáció
  • .NET fejlesztés
  • Webfejlesztés
  • Frontend- és Backend fejlesztés

Mit hozz magaddal az új munkakörbe:

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
  • A JAVA, ABAP, PHP, C#, C++, JavaScript, Git nem idegen kifejezések számodra, vagy esetleg már programozási ismeretekkel is rendelkezel
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturáltság, logikus gondolkodás
  • Határozott fellépés, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Leigazoljuk a szakmai gyakorlatodat, és a szakdolgozatodat is írhatod nálunk
  • Egyenlő félként dolgozunk egymással, így te is hamar olyan szintre léphetsz, melyben bevetheted magad ügyfeleinknél
  • Ahogy befejezted a tanulmányaid a munkádtól függően főállású pozíció várhat rád, és különböző egyéb juttatások
  • Hazai és nemzetközi projekteken vehetsz részt
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Korszerű munkakörnyezet, világszínvonalú technológia
  • Már az első munkanapodtól kezdve segítségedre lesz a csoportvezetőd
  • Home Office lehetőség
  • 11-féle egyéb juttatás
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád, az étkezőben pedig kávé, tea, tej
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Bővebb információt vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről a www.adesso-orange.hu honlapunkon találsz.

Budapest