Section Manager (Budapest)

Section Manager

Partnercégünkről:

Az egyik legújabb partnercégünk 2020-ban nyitotta meg első magyarországi üzletét. A cég az egyik leghíresebb török fast-fashion ruházati márka és jelenleg az egyik budapesti üzletébe keresik legújabb csapattársukat. A pozíció hivatalos megnevezése: Section Manager.

Feladatok:

  • 6 fős csapat irányítása és motiválása
  • Megtervezni a fő napi feladatokban és ellenőrizni a mindennapos tevékenységet
  • forgalom növeléséreés a vevők tökéletes kiszolgálására ösztönözni az üzlet alkalmazottait
  • Biztosítani, hogy az üzlet jól el legyen látva áruval és az irányelveknek megfelelően működjön
  • Mint Section manager segíteni fogod az alkalmazottak szakmai fejlődését valamint kiképzésükben is Te fogsz segíteni.

 Mire van szükséged, hogy téged válasszanak?

  • Egy kis alapterületű üzletben koordinátori vagy egy nagy üzletben felügyeleti tapasztalattal rendelkezel
  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • Van tapasztalatod olyan csapat irányítása terén, akik a kulcs teljesítmény-mutatók elérése érdekében tevékenykednek
  • Vevőorientált és eredmény centrikus vagy valamint áru kihelyezési tapasztalattal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs, tervezési és szervezői készségekkel rendelkezel
  • Motivált, és nyitott vagy a kihívásokra.

Mit kapsz cserébe a cégtől?

Ösztönzik és támogatják továbbképzésed. Ha elkötelezett, ambiciózus vagy és szívesen tanulsz, biztosítják Neked azokat a készségeket, amelyekre vállalatukon belül szükség van.

Mit kell tenned most?

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció vagy úgy gondolod te lennél a tökéletes jelölt erre a pozícióra, nincs más dolgod mint a “jelentkezés” gombra kattintani.

Budapest