Segítő-munkavezető Gánt (Gánt)

Segítő-munkavezető Gánt

Feladatok

  • Az elvégzendő termelési feladatok üzemen belüli tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Intézeti dolgozók betanítása, fejlesztése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • A munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • A foglalkoztatás irányítása

Elvárások

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Szociális érzékenység
  • Probléma megoldó készség
  • Megváltozott munkaképesség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát, rugalmas hozzáállást.
  • Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várjuk!

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

Segítő-munkavezető pozícióba munkatársat keresnek részmunkaidőben

Munkavégzés helye

Gánt

Gánt