Senior ASP.Net fejlesztő (Budapest)

Legalább 4 éves tapasztalattal keresünk ASP.NET C# fejlesztőt

 A HVG Kiadó Zrt. online portfólióját fejlesztő csapatunk elkötelezett az új technológiák iránt. Saját megoldásban fejlesztünk online portál és listing megoldásokat SQL / NoSQL alapon, hibrid microservice architektúrában, automatikusan tesztelhető és deploy-olható infrastruktúrában. Fiatal, dinamikus csapatunk több scrum team-re osztva rövid, pörgős sprintekben dolgozik, agilis módszertani és fejlesztési környezetben.

Senior ASP.Net fejlesztő

Kit keresünk?

Olyan, esemény alapú microservices architektúrában jártas, senior kollégát keresünk, aki egy DevOps team tagjaként alkalmas lehet a termékgazdával közösen gondolkodni és az általa meghatározott fejlesztési célokat megvalósítani, valamint szívesen részt vállal az online termékek és szolgáltatások fejlesztési céljainak funkcionális és architekturális tervezésében is.

Használt technológiák:

  • C#, .NET, ASP.NET MVC, Web API
  • JavaScript, TypeScript, jQuery, Vue.js, Nuxt
  • MongoDB, PostgreSQL, MS SQL, ElasticSearch, Couchbase, Redis, RabbitMQ
  • Docker, Swarm, Portainer, Kong + Konga, Nginx, Linux / Windows, Kudu, Hangfire
  • GitHub, Git Stach, Sonar, Jenkins

Minimum elvárások:

  • A fenti technológiákban jártasság vagy nyitottság azok felvételére
  • A minimum tech stack: 4 éves gyakorlati C# tapasztalat, ASP.NET MVC, SQL, Javascript, jQuery, Git, CI / CD
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Csapatmunka
  • Kommunikációs készség
  • Igényes munkavégzés

Előnyök

  • Scrum / Kanban módszertani gyakorlat
  • DevOps terület iránti érdeklődés és/vagy jártasság
  • Distributed architecture / SOA / microservices
  • Design Patterns
  • Jártasság legalább egy modern SPA framework használatában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes szakmai kihívások
  • Home Office
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • State-of-the-art patterns, tools, architecture
  • Legacy rendszerek folyamatos modernizálása, migrálása modern architekturális és infrastrukturális környezetbe
  • Összetartó csapat
  • Coding dojok, code review-k
  • Közös sörözések, közös futás, csocsó

Munkavégzés helye

Budapest

Önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest