Senior b2b üzletfejlesztési manager (16-2785) (Budapest)

Senior b2b üzletfejlesztési manager (16-2785)

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek felkeresése hideghívással és személyes látogatása országosan
  • Új ügyfelek akvirálása és megbízások generálása,
  • Árajánlatok kidolgozása, szerződések készítése,
  • Szerződési feltételek tárgyalása,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása.

Elvárások

  • Hunter típusú B2B értékesítésben, hideghívásban és partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat,
  • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Változatos, sokrétű feladatok,
  • Presztízsmárka képviselete,
  • Exkluzív irodai környezet,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye

Magyarország

Budapest