Senior Bérszámfejtő és Tb ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

OLAJÁG OTTHONOK

Szociális Intézmény bentlakásos idősek gondozása

Senior Bérszámfejtő és Tb ügyintéző

Feladatok

  • Komplex bérszámfejtési és Tb kifizetőhelyi feladatok önálló, precíz ellátása
  • Személyügyi adminisztráció, munkaügyi dokumentumok kezelése
  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Munkaügyi tanácsadás munkavállalók részére, munkáltatói igazolások elkészítése
  • Adatszolgáltatások, riportok, jelentések, analitikák elkészítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Munkába járás költségtérítés elszámolása
  • Bevallások elkészítése /2008/, statisztikák TB. KSH
  • Társosztályokkal kapcsolattartás, lekérdezések, főkönyvi feladás elkészítése

Elvárások

  • Bér és Tb ügyintézői végzettség
  • MT és KJT precíz használata, ismerete
  • Min. 10 + év tapasztalat egyidejűleg 600-800 fő bérszámfejtésében, TB ügyintézésben, fizikai és szellemi területen egyaránt (gyakorlat több műszakos munkarend, munkaidő keretes foglalkoztatás, egyenlőtlen munkabeosztás stb. terén), szociális intézmény számfejtésében szerzett tapasztalat előny.
  • Magabiztos munkajogi ismeretek és MS Excel használat (JDolBer előny)
  • Ügyfélcentrikusság, jó együttműködési készség, csapat munka és egyéni
  • Pontos, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Inspiráló munkahelyi légkör és vezető

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest