Senior beszerző (Kistarcsa)

Senior beszerző

Leírás

Élelmiszeriparban érdekelt, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó partnercégünkhöz kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Külföldi és hazai beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás jellemzően angol nyelven,
  • Gyártási terület beszerzési oldalról való támogatása,
  • Gyártáshoz szükséges alapanyag beszerzése, árajánlatok bekérése és rögzítése
  • Szállítások szervezése,
  • Új beszállítók, partnerek keresése
  • Beszerzési szerződések előkészítése
  • Beérkező számlák és egyéb dokumentumok kezelése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Egyéb ad hoc beszerzési feladatok ellátása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (logisztikai területen szerzett diploma előnyt jelenthet)
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office ismeret
  • ERP ismerete előnyt jelenthet
  • Csomagolástechnikai ismeretek előnyt jelenthetnek
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Kistarcsa