Senior Controlling Specialist (Budapest)

Senior Controlling Specialist

Leírás

Feladatok

  • részvétel az éves/féléves tervezésben és a tervezett értékek és a mögöttes intézkedések felülvizsgálatában/elemzésében
  • értékelések és ad-hoc elemzések készítése
  • a társosztályok lényeges mutatószámának nyomon követése és elemzése
  • a végrehajtott intézkedések nyomon követése
  • kapcsolattartó az országos osztályok számára
  • közreműködés a gazdaságossági számítások elvégzésében
  • a kontrolling eszközök továbbfejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú, elsősorban gazdasági végzettség
  • legalább 3-4 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos német vagy angol nyelvismeret
  • kritikus, analitikus gondolkodásmód, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • hibrid munkavégzés
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • stabil munkahely egy multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest