Senior DevOps mérnök / Tech Lead (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Szimulációval életek menthetők! Mi a CAE Healthcare-nél azon dolgozunk, hogy korszerű szimulációs és tréning megoldásaink segítségével az egészségügyben dolgozók jobb orvosokká, képzettebb nővérekké váljanak és még több életet menthessenek.

A divízió töretlenül fejlődik jelenleg körülbelül 350-400 amerikai egyetemmel állunk kapcsolatban, és ügyfeleink között végtelenül széles a paletta. Elkötelezett hívei vagyunk a saját folyamataink fejlesztésének, hisz ezáltal az ügyfélkiszolgálás gyorsul, csökken a hibaszám, az elégedettség nő.

Ügyféltámogató részlegünk DevOps csapatába keresünk kollégát, ha Te is része akarsz lenni a jövőbe mutató feladatainknak, Várjuk jelentkezésed

Senior DevOps mérnök / Tech Lead

munkakörbe.

Olyan kollégát keresünk, aki DevOps folyamatok bevezetésében jártas, vezetői attitűddel is rendelkezik és képes mentorálni kollégáit. Szakmai felelősként, DevOps csapat részeként cégünk DevOps folyamatait az alapoktól építheted ki, amelyeket később az egész multinacionális vállalatcsoport fog használni. Ha izgalmas, innovatív projektre vágysz, ha elhivatott vagy a fejlesztés mellett, nálunk a helyed!

Feladatok

  • DevOps governance folyamatok kialakítása
  • Központi CI/CD folyamat kialakítása
  • Érintett DevOps eszközökre vonatkozó telepítés
  • Konfigurálás, patch menedzsment
  • Szoros együttműködés az üzemeltetési, fejlesztési és ügyfélkapcsolati csapattal
  • Szoftverfrissítések
  • Operációs rendszer frissítések - Tech lead feladatok, szakmai vezetés

Az ideális jelentkező:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol kommunikációs szint ismerete
  • kreatív, tervező szemléletmód
  • projektvezetői attitűd
  • nagyfokú önállóság
  • naprakész szakmai tudás
  • 5+ év hasonló területen eltöltött tapasztalat

Szakmai ismeretek:

  • Microsoft Azure
  • Python
  • Orchestration tools Salt / Ansible
  • Git SCM
  • Jenkins
  • CentOS / RedHat Linux
  • Docker

Amint nyújtunk a versenyképes fizetés mellé:

  • kihívásokkal teli feladatokat az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén
  • teret adunk a saját ötleteid megvalósításának
  • hosszú távú lehetőség
  • konferenciatámogatás
  • online nyelvoktatás
  • Szép-kártya juttatás
  • részben otthoni munkavégzés (3 nap HO + 2 nap iroda).

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkavégzés távolról illetve helyben történik.

Veszprém