Senior értékesítéstámogató mérnök (Ipar 4.0) (Budapest)

30 éve a magyar piacon jelenlévő, teljeskörű IT megoldásokat biztosító cégcsoporthoz keresünk az IT minden területéről új kollégákat, legyen az szoftver, szerver és infrastruktúrabevezetés, -fejlesztés, -támogatás és -üzemeltetési szolgáltatás, illetve technológiai innováció, IT tanácsadás vagy digitális üzleti transzformáció.

Senior értékesítéstámogató mérnök (Ipar 4.0)

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása és kapcsolattartás
  • Konzultatív értékesítői tevékenység ellátása: igényfelmérés, elvárások és célok felmérése, helyszíni felmérés elkészítése, dokumentumok kezelése
  • Értékesítési feladat ellátása az értékesítési folyamat betartásával.
  • Árajánlatok kidolgozása.
  • Projektszerződés megkötése és átadás a kivitelezésért felelős csapatnak.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, az ügyfelek tájékoztatása, támogatása információkkal, javaslatokkal.
  • Termék és szolgáltatásportfólió fejlesztési lehetőségeinek meghatározása; fejlesztési terv kialakítása, végrehajtásának felügyelete.
  • Állandó és eseti riportok, elemzések, döntéselőkészítő anyagok készítése, dokumentációk naprakészen tartása.
  • Szakmai prezentációk készítése és tartása.
  • Az előforduló problémák, kockázatok írásbeli jelzése a vezető és/vagy az ügyfél felé, kezelésében való részvétel.
  • Az üzemeltetés képviselete az ügyfeleknél folyó projektekben.
  • Új szolgáltatások (ügyfelek) bevezetése, átvétele.

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, mérnöki területen való account manager, sales háttértudás
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Ipari automatizálási rendszerek ismerete fontos
  • MES, PLC, RTL ismeret nagy előny
  • Villamos és gépész tervek, műszaki leírások, folyamatábrák, értelmezése
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • egyedülálló technológiák és projektek
  • szakmai tréningek biztosítása
  • külsős projektek, ügyfélszolgáltatások megismerése
  • változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • IT területek közötti átjárás, más területekben való tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest