Senior Értékesítő - Kelet-Magyarország (Budapest)

Ügyfelünk egy nemzetközi hátterű, innovatív szemléletű vállalat, az ország egyik piacvezető pénzintézeti szereplője. Senior értékesítő kollégát keresünk csapatukba, aki a gépjármű finanszírozási terület fejlesztéséért lesz felelős Kelet-Magyarország régióban.

Senior Értékesítő - Kelet-Magyarország

Feladatok

Az értékesítési tervek (gépjármű-finanszírozás) elérése.

Ügyfél-akvizíció.

A partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása.

Kapcsolattartás a meglévő vagy potenciális partnerekkel.

Partnerigények feltárása.

Cégre szabott együttműködési keretek, szolgáltatási keretek kialakítása.

A cég képviselete szakmai fórumokon.

Az üzleti együttműködések nyomon követése.

Árajánlatok, tenderekhez szükséges anyagok összeállítása vagy az ebben való részvétel.

A partnerek teljes körű tájékoztatása, oktatása a szolgáltatási folyamatról, termékekről vagy az ebben való részvétel.

Piac- és versenytárs-elemzés.

Aktív részvétel az értékesítési partnerkezelési struktúra kiépítésében/fejlesztésében.

Követelmények

Minimum 3 éves, releváns értékesítési, partnerkezelési tapasztalat JÁRMŰFINANSZÍROZÁSI területen - lízing és/vagy kölcsön.

Autópiac jellemzőinek ismerete (gépjármű-kereskedők üzletmenete és a versenytársak).

Naprakész gépjármű-kereskedői kapcsolatok.

Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség.

Ügyfélorientált szemlélet, nagyfokú problémamegoldó készség,

határozottság, talpraesettség.

People management tapasztalat és ambíció előnyt jelent.

Jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

Előrelépési lehetőség

Innovatív szemléletű vállalat

Stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest