Senior HR generalista (Vas megye) (Szombathely)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior HR generalista (Nyugat-Magyarország)

Feladatok

  • Képzés - fejlesztés teljes koordinációja;
  • HR folyamatok fejlesztése, optimalizálása;
  • Munkavállalói megtartó projektek kidolgozása, bevezetése;
  • Utánpótlási rendszer kidolgozása és bevezetése;
  • Szellemi pozíciókra történő toborzás-kiválasztás;
  • HR kimutatások, riportok készítése.

Elvárások

  • HR területen szerzett min 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatkör;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Támogató vezetőség;
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Home office (heti 1-2 nap);
  • Versenyképes bér és juttatások.

Előnyök

  • Gyártó/termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás;
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Szombathely, Ajka, Veszprém, Körmend

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szombathely