HR Generalista (határozott idejű) (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Határozott időtartamra keresünk HR szakembert egy multinacionális gyártó vállalathoz:

HR Generalista

Feladatok

  • Külső és belső képzések szervezésének és adminisztrációjának támogatása;
  • Részvétel a létszám tervezési és munkaerő igénylési folyamatokban.
  • Munkaköri leírások karbantartása, szerződés módosítások elkészítése;
  • Gyakornoki program működtetése, képzési intézményekkel történő együttműködés;
  • Munkaügyi feladatok ellátása új belépő munkavállalók esetén;
  • On-boarding folyamat koordinálása, oktatások megtartása;
  • Kilépő munkavállalók esetén kilépő interjúk tartása, az eredmények feldolgozása, javaslattétel a kilépő okok alapján;
  • Felügyeli a HR vállalatirányítási rendszerek adminisztrációs folyamatait (Workday, Nexontime);
  • Együttműködik kulcs HR projektek megvalósításában mint munkavállalói megtartás és elköteleződés növelése;
  • Segítséget nyújt a vezetőknek és munkavállalóknak HR folyamatokban (szabályzatok, folyamatok, juttatások, munkajogi kérdések);
  • Elkészíti a HR mutatószám riportokat mint létszám, fluktuáció, hiányzási ráta;
  • Belső kommunikáció az új belépő munkavállalókról, továbbá a szervezeti változásokról.

Elvárások

  • 1 éves határozott idejű munkaviszony vállalása;
  • Felsőfokú végzettség preferált;
  • Gyártócégnél vagy nagyobb vállalati kultúrában szerzett HR tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás (alap-társalgási szint).

Amit kínálunk

  • 1 éves határozott idejű szerződés;
  • Nyugati cégkultúra;
  • Flexibilis munkaidő;
  • Heti 2 nap HOME OFFICE;
  • Kiemelkedő juttatási csomag;
  • Egészségre nem ártalmas, biztonságos munkakörnyezet.

Előnyök

  • Nexon, Workday ismerete;

Munkavégzés helye

  • Komárom

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!

Tárgy mezőben: HR Generalista

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 295-8396 (Jakubecz Ninetta) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Komárom