Senior könyvelő (16-2906) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Senior könyvelő (16-2906)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés, a magyar számviteli szabályok szerint,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Banki utalások kezelése, deviza konverzió, cash flow készítése,
  • Hónap végi zárások elvégzése, riport készítése az anyavállalatnak,
  • Mérleg és beszámoló készítése,
  • Auditok irányítása.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség,
  • Többéves szakmai tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye