Senior Könyvelő (Szerb vagy Horvát nyelvtudással)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél a világ egyik legnagyobb cipőgyártó cégénél elhelyezkedni?

Ügyfelünk több mint három évtizede meghatározó szereplőnek számít a ruhaiparban, most Budapesti központjába keres tapasztalt pénzügyi munkatársat, angol és szerb vagy horvát nyelvtudással.

Feladatok

  • Számlák kezelése és adminisztrációja, ideértve a jóváírási számlák kiállítását is.
  • Pénzügyi műveletek végzése és könyvelése.
  • Számlák egyeztetése és rekonsziliációja.
  • SEF rendszer (Sistem e-Faktura) használata az adminisztrációhoz és nyilvántartáshoz.
  • Kapcsolattartás és kommunikáció a beszállítókkal.

Követelmények

  • Minimum 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Angol és Szerb vagy Horvát nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hybrid munkavégzés
  • Éves bónusz
  • Ruhavásárlási kedvezmény
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség