Senior Minőségügyi mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

Senior Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Vevői, beszállítói reklamációk kezelése;
  • Minőségügyi rendszer fejlesztése a vevői követelmények alapján;
  • Vevői, beszállítói PPAP feladatok koordinálása;
  • Belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel;
  • Belső, vevői, beszállítói auditok előkészítése és lebonyolítása;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 3 éves autóipari gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat;
  • IATF 16949 és VDA 6.3 szabványok ismerete;
  • Minőségbiztosítási eszközök és módszerek ismerete, alkalmazása (8D, FMEA, Ishikawa stb.).

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Magas technológiájú munkakörnyezet

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Győr

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr