Senior .NET developer [DD-LNET02] (Budapest)

[DD-LNET02]

Senior .NET developer [DD-LNET02]

Megbízónk

Dolgozz Magyarország egyik legjobb reputációval rendelkező szoftverfejlesztő cégénél, mint senior .NET fejlesztő!

Feladatok

- Belsős eszközök fejlesztése a technikai támogató csapat számára
- A szoftver karbantartása, tesztelése és módosítása
- Új kódjavaslatok beépítése
- Tesztesetek írása
- Együttműködés a társosztályokkal a legjobb minőség érdekében

Elvárások

- Informatikai területen szerzett diploma
- Legalább 2 év .NET/C# tapasztalat
- Magabiztos ASP.NET ismeret
- Középfokú angol nyelvtudás

Előny

- Tapasztalat felhő alapú technológiákkal

Egyéb

- Kiemelkedő cafetéria rendszer, ezen felüli tréningkeret
- A legújabb technológiák alkalmazása
- Lehetőség a csapatok közötti átjárhatóságra
- Gyakori közösségi események

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest