Senior PHP fejlesztő (Budaörs)

Partnerünk egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Budaörsi irodájukba keressük új kollégájukat PHP fejlesztői pozícióba.

Senior PHP fejlesztő

Feladatok

- Komplex, publikus és belső felhasználású alkalmazások back-end rétegeinek tervezése, fejlesztése
- Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, támogatása
- Tesztelőkkel és rendszerszervezőkkel való együttműködés
- Minimális front-end fejlesztési feladatok

Követelmények

- PHP programozásban szerzett 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
- MVC keretrendszerben (pl. Yii, Zend, stb.) elsajátított munkatapasztalat
- Kliens oldali technológiákban (JavaScript, HTML5, CSS3, Bootstrap) való jártasság
- Oracle PL/SQL ismeret
- Tapasztalat felhasználói felületek (pl. Balsamiq mockup) tervezésében

Előnyt jelent

- Kisebb projektek vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Rugalmas munkaidő
- Vidám, családias munkahelyi légkör
- Változatos feladatok, akár kisebb projektek önálló vezetése

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs