Senior quality mérnök (Jászság) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Reklamáció kezelő (vevői/beszállítói)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállító partnercégekkel;
  • Auditokon való részvétel;
  • Beszállítók figyelése és értékelése, jelentések készítése;
  • Beérkező termékek felügyelete minőségügyi szempontok alapján;
  • Minőségügyi reklamációk kezelése, indítása, szükséges korrekciók kezdeményezése, minőségügyi sztenderek karbantartása.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (technikusi vagy mérnöki);
  • Legalább 2 éves releváns, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret.

Előnyök

  • Autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Jászberény

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest