Senior Sales Executive (Budapest)

Senior Értékesítő pozícióba keresünk több évtizede a magyar piacon lévő partnerünkhöz új kollégát.

Ügyfelünk prémium kategóriájú padlóburkolatokat értékesítő cég, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyar piacon.

Senior Sales Executive

Feladatok

  • Piaci potenciál kiaknázása
  • Konkurencia figyelés
  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kialakítása, ápolása
  • Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk készítése felső vezetői körökben
  • Stratégia készítésben való aktív részvétel
  • Árazási feladatok, projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok önálló ellátása
  • Ügyfél elégedettség biztosítása a projekt teljes lefutása alatt
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B2B szegmensben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Aktív kapcsolatrendszer az alábbi szegmensekben: fejlesztők, kivitelezők, projekt menedzserek, tervezők, építészek
  • "Hunter" attitűd
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, PPT)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény alapú bónusz lehetőség
  • Céges gépjármű, laptop, telefon
  • Támogató csapat, környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest