Senior SW fejlesztő (Budapest) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk komoly múlttal rendelkező logisztikai vállalat.

Több telephellyel rendelkeznek az EU-n belül.

Részükre keresünk ÚJ kollégát, az alábbi pozícióba:

Senior SW fejlesztő (Budapest)

Feladatok

  • A leendő kolléga a vállalat egyedi alkalmazásait fogja fejleszteni, több kollégával közösen;
  • A Business Analyst-ok gyűjtik össze az üzleti igényeket és a fejlesztők pedig, együttműködve a szakterületekkel, lefejlesztik azokat;
  • Amennyiben szükséges a programban változtatás, akkor azt módosítja;
  • Cél: az új program a már meglévő programokkal/alkalmazásokkal kompatibilis legyen és az üzleti igényeket maximálisan kiszolgálja;
  • Szoros együttműködés az üzemeltetés, IT security és szerver területekkel;
  • Riportolás az IT vezető részére.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás, mert a külföldi leányvállalatoknak is fejlesztenek a kollégák;
  • SW fejlesztői tapasztalat (.net, Visual Studio ismerete);
  • SQL programozási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Együttműködő fejlesztői csapat, akik egymást támogatják a mindennapokban is (emiatt szükséges a személyes jelenlét is);
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Fejlődést támogató közeg és vezetőség;
  • Korrekt bérezés és juttatások;
  • Home office lehetősége (rugalmasság).

Előnyök

  • Cloud környezetben tapasztalat;
  • SAP ERP rendszer ismerete.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest