Senior ügyfélszolgálati munkatárs (német nyelvtudással) (Budapest)

Céginformáció: cégünk skandináv tulajdonú, munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó vállalat. Sales csapatunk erősítésére keresünk felsőfokú német nyelvtudással rendelkező ügyfélszolgálati munkatársat. Ha szereted a kihívásokat, és nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől, ha szeretsz és jól tudsz németül kommunikálni, valamint könnyen megtalálod idegenekkel is a hangot, akkor nálunk a helyed!

Senior ügyfélszolgálati munkatárs (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Kimenő hívások, cold call-ok indítása német nyelven
  • A cég szolgáltatásainak aktív értékesítése német nyelven
  • A német ügyfelek, leendő ügyfelek kérdéseinek megválaszolása
  • Kapcsolattartási feladatok ellátása a megrendelőkkel
  • Árajánlatok, szerződések készítése német nyelven
  • Aktív kapcsolattartás a cég társosztályaival
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktivitás, és jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szakmai tapasztalat: 1-3 év
  • Végzettség: középfokú

Előnyök

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Ingyen kávé, üdítő

Időbeosztás: heti 40 óra

Munkarend: hétfőtől péntekig, 8:00-16:30

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Budapest