Service Delivery Manager logisztikai területre (Szeged)

Service Delivery Manager logisztikai területre

Egy német logisztikai multinacionális nagyvállalat (DPDHL) projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, Service Delivery Manager feladatokat ellátó, ideálisan informatikai területen tapasztalattal rendelkező szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • IT szolgáltatások Tervezése és vezetése a zökkenőmentes működés érdekében
  • Szervízcsapat szakmai vezetése és irányítása
  • Service Monitoring és Pénzügyi-, és SLA Controlling
  • Eszkalációk menedzselése
  • Felelősség a Release-ek átvételére a produkcióba
  • Tudásátadás, betanítás, minőségi elvárások közvetítése

If you have…

  • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló területen vagy nemzetközi vállalatnál
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Az ITIL v3 vagy v4 beható ismerete és gyakorlati tapasztalat valamely területén
  • Service Management tapasztalatok nagyvállalati környezetben
  • Döntésképesség, proaktivitás, rendszerszemlélet
  • Csapatmunkára való képesség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai irányultság / meggyőző szakmai tapasztalat
  • Projekttapasztalat
  • Tapasztalat Felhő technológiákkal (Azure)

Szeged