Service Delivery Manager - Senior (Debrecen)

Service Delivery Manager - Senior

Feladatok:

  • Igazi csapatmunka felelősségteljes pozícióban.
  • A szolgáltatás irányítása a szerződésbe foglaltaknak megfelelően
  • Értekezletek lebonyolítása és az ügyfelek magas szintű elégedettségének biztosítása
  • Tudnia kell vezetni és meggyőzni más területekről érkező kollégákat, hogy mindig a legjobb eredményt érjék el az ügyfél és a vállalat számára
  • Megrendelésmenedzsment & Számlázási feladatok ellátása
  • Ajánlatok, komplex szolgáltatásleírások előkészítése szolgáltatáskatalógus alapján
  • Tanácsadás a szerződések elkészítéséhez, a megrendelések teljes feldolgozásához és a szerződés dokumentációjának elkészítéséhez
  • Eszkalációk fogadása és feldolgozása, problémamegoldások biztosítása és dokumentálása az elfogadott szolgáltatási szinteknek megfelelően
  • Jelentések készítése, jelentések elemzése, költség- és teljesítmény-ellenőrzés

If you have…

  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német C2, Angol C1 írásban és szóban
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés, döntések meghozatalára való készség
  • Jó tárgyalási készség

Debrecen