Service Engineer (Budapest)

Service Engineer

A 2017-ben alapított, budapesti székhelyű Asura Technologies Zrt. csapatába keressük Service Engineer munkatársunkat. Cégünk mesterséges intelligenciára épülő parkolási, forgalomfigyelő és biztonsági rendszereket tervez, fejleszt és telepít világszerte, melyekbe saját fejlesztésű videóanalitikai- és rendszámfelismerő szoftvereinket építjük be.

Az Asura világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket. Fejlődésünket jól szemlélteti, hogy az elmúlt 7 év során a kezdeti 3 főről 120+ fősre nőtt a csapat és további 40-en dolgoznak nekünk az USA-ban.

Feladatok

  • Külföldi és belföldi helyszíneken üzemeltetett helyi szerverek telepítése, konfigurálása és üzemeltetése
  • Külföldi és belföldi helyszíneken üzemeltetett, felszerelt kamerák konfigurálása
  • Irodai IT infrastruktúra üzemeltetése, új hardverelemek beüzemelése és tesztelése
  • Monitoring rendszer nyomonkövetése
  • Céges hardverek nyilvántartásának kezelése
  • Készenléti támogatás biztosítása

Elvárások

  • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat Linux/Windows környezetben
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • Személyes fejlődés iránti igény
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny

  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Kamerarendszerek konfigurálásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Monitoring rendszerek ismerete

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról, támogató közeget
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Versenyképes bért
  • Rugalmas munkavégzést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Budapest