Service Sales Support Specialist (Budapest)

Service Sales Support Specialist

Leírás

Szeretnél egy dinamikus és fejlődő csapat tagja lenni? Szenvedélyed az ügyfélkapcsolatok ápolása és a szerződések kezelése? Akkor csatlakozz hozzánk Service Sales Support Specialist pozícióban!

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolatok ápolásában, szerződés megújításokban, módosításokban való közreműködés;
  • Egyszerűbb megrendelői szerződések megkötésének lebonyolítása
  • A folyamatban lévő ajánlatok és szerződések naprakész követése, rövid határidővel történő lezárása,
  • Értékesítési adatbázisok folyamatos frissítése, kezelése,
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszer kezelése
  • Szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Áremelések adminisztratív lebonyolításában történő aktív részvétel
  • Egyszerűbb értékesítési kimutatások elkészítése, kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel, Word, Levelező-rendszerek és Internet magabiztos használata)
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszerek (CRM) használatában szerzett gyakorlat
  • Nyitottság a műszaki dolgok irányában;
  • Értékesítői attitüd;
  • Precizitás, önállóság;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség;
  • Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet.

Amit kínálunk

  • Légy része egy dinamikus, globális környezetnek, ahol folyamatosan találkozhatsz új kihívásokkal és lehetőségekkel
  • Dolgozz egy inspiráló és fejlődést támogató munkakörnyezetben, ahol az ötleteid értéket teremthetnek.
  • Felszerelt irodánkban kényelmesen és hatékonyan végezheted munkádat
  • Ahhoz, hogy munkádat anyagiakban is elismerjük, vonzó fizetést és éves teljesítménybónuszt kínálunk
  • Élvezd a cafeteria rendszer nyújtotta lehetőségeket, valamint az egészségügyi csomagunkat (Medicover), amely gondoskodik rólad és szeretteidről
  • Biztosítsd jövődet a vállalatunknál hosszú távon, ahol lehetőséged nyílik fejlődni és előrelépni
  • Tapasztald meg a csapatépítő tevékenységek varázsát, ahol lehetőséged nyílik közelebb kerülni kollégáidhoz, és építeni a közös sikerélményeket
  • Vegyél részt nemzetközi találkozókon és workshopokon, amelyek lehetőséget adnak a szakmai fejlődésre és új perspektívákra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest