ServiceNow Developer (Budapest)

Helló, Fejlesztő! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

IT fejlesztő (ServiceNow) / Developerként!

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Napi szintű feladatod az önálló ServiceNow fejlesztések, testreszabások, integrációk megvalósítása és ezeket dokumentálod is a Richter dokumentációs standardek szerint
  • Szorosan együtt dolgozol a beszállítóinkkal, akik ServiceNow implementációkban és integrációk megvalósításában segítik a szervezetünket
  • Aktív szerepet vállalsz a ServiceNow megoldások bevezetésében és a Richter leányvállalatoknál történő roll-outokban
  • ServiceNow megoldásainkat L3 szintű támogatodat

Ezeket várjuk Tőled

  • ServiceNow fejlesztői és / vagy konfigurátori tapasztalattal rendelkezel
  • Ismerős számodra az MSSQL
  • Nagyvállalati fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
  • Használod az angolt legalább dokumentációs szinten

Előny

  • Felsőfokú (informatikai) végzettség előny

Amit kínálunk

Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat:

  • Cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover (juttatásainkról készített videónkat ezen a linken tudod megtekinteni)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati nyaralóink és ingyenes sportolási lehetőségeink járulnak hozzá: uszoda, konditerem, futballpálya, teniszpálya, kosárlabdapálya
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely: egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest