Software Architect (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Software Architect

Feladatok

  • Szoftver fejlesztési és bevezetési projekteken az informatikai rendszerek, alkalmazások teljeskörű tervezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése;
  • Műszaki, szakmai projektkoordináció és a fejlesztés irányítása;
  • Szoros együttműködésben az üzleti elemzőkkel, szoftverfejlesztőkkel és szoftvertesztelőkkel és a projektvezetéssel;
  • Részvétel a szoftverfejlesztéshez kapcsolódó további tevékenységekben (igényfelmérés, tesztelés, oktatás, dokumentáció);
  • Kapcsolattartás vevővel és társosztályokkal;
  • Felelősség a fejlesztett rendszerért, annak teljes életciklusán keresztül;
  • A rendszer architektúrájának javítása, továbbfejlesztése és hibáinak elemzése;
  • A szakmai ismereteinek folyamatos szinten tartása, információátadás belső továbbképzéseken.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Rendszertervezési és szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Szakmailag támogató csapat.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém