SOLÁR ÜZLETÁG VEZETŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több évtizedes múltra visszanyúló hardver-szoftver disztribúciós cég, új kiskereskedelmi üzletágának beindításához keres egy a témában jártas szakembert!

SOLÁR ÜZLETÁG VEZETŐ

Nagykereskedelemmel foglalkozó vállalat portfólió bővítése során új üzletágat indít a Napelemes kiserőművek és háztartási rendszerek területének kiszolgálására.

Bővülő csapat szakmai vezetésére keresünk üzletágvezető kollégát.

Feladatok

  • A vállalat Solar üzletágának vezetése
  • Üzletfejlesztés, a portfólió kezelése
  • Új és meglévő partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatépítés
  • Kereskedelmi forgalom növelése
  • Gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok koordinálása, árazási stratégia kialakítása
  • A folyamatok kialakítása, a kollégák képzése

Elvárások

  • Megújuló energetikai rendszerek tervezésében kivitelezésében szerzett jártasság.
  • Vezetői tapasztalat (min 3 év) az energia szektor vagy villamosipar területén
  • Felsőfokú végzettség (villamos mérnök, erősáramú előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, sikerorientáltság
  • Képesség az önálló és csoportban való munkavégzésre
  • Érzékenység a vevői igényekre
  • Barátságos, pozitív és segítőkész attitűd

Amit kínálunk

  • Feladathoz alkalmas fizetési csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőségek, képzések
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Támogató közeg
  • Dinamikus munka környezet "Magyarország Legjobb Munkahelyén"

Munkavégzés helye

  • Budapest, III. kerület

  • Küldje el számunkra szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Budapest