Solution Architect (16-2856) (Budapest)

Solution Architect (16-2856)

Nemzetközi, innovatív kutatás-fejlesztési partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szoftvermegoldások készítése ipari alkalmazásokhoz,
  • Projektek felügyelete az ötlettől az új megoldások implementációjáig,
  • Szoftverrendszerek architekturális tervezése és fejlesztése,
  • Technikai útmutatás és mentorálás biztosítása a fejlesztőcsapatoknak a szoftverfejlesztés teljes életciklusán át,
  • Együttműködés más architect-ekkel az új megoldások integrációjában és üzemeltetésében.

Elvárások

  • Releváns területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Releváns tapasztalat Solution Architect-ként,
  • Több év szoftverfejlesztői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Ipari tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Cafeteria, éves bónusz,
  • 60%-os home office lehetőség (heti 3 nap) és rugalmas munkaidő,
  • Ingyenes szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőség,
  • Szabadidős tevékenységek, sportolási lehetőség,
  • Sikeres és stabil technológiai vállalatnál lesz lehetőséged értékes tapasztalatot szerezni,
  • Modern és dizájnos iroda Budapesten (nemrég elnyerte az év irodája címet Magyarországon).

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest