Speciális és peres ügyek munkatárs (Budapest) (Nyíregyháza)

Speciális és peres ügyek munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • felmondott szerződések behajtása, problémás ügyfelek kezelése
  • meg nem fizetett tartozások jogi úton történő behajtása
  • peres és nem peres eljárás alatt álló ügyekben jogi támogatással való együttműködés
  • hatósági levelek megválaszolása
  • telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Téged keresünk, ha…

  • jó a monotónia- és stressztűrő képességed
  • pontos, hatékony és következetes vagy
  • felhasználói szintű számítógép-ismerettel rendelkezel
  • kimagasló a problémamegoldó képességed
  • jó kommunikációs készséggel bírsz

Előnyként értékeljük, ha…,

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgával
  • van pénzintézeti tapasztalatod

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • nálunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed rendszeres tréningek, nyelvi kurzusok formájában
  • a próbaidőt követően home office lehetőséget (heti 2 nap) biztosítunk
  • hétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted

Munkavégzés helye, ideje:

  • Nyíregyháza belváros vagy Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Nyíregyháza