Speciális és peres ügyek tanácsadó (Budapest)

A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája

Speciális és peres ügyek tanácsadót

keres.

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • felmondott szerződések behajtása, problémás ügyfelek kezelése
  • meg nem fizetett tartozások jogi úton történő behajtása
  • peres és nem peres eljárás alatt álló ügyekben jogi támogatással való együttműködés
  • hatósági levelek megválaszolása
  • telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Milyen munkatársat keresünk?

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • minimum 2 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalata van
  • hosszú távú elkötelezettség a terület iránt
  • monotónia- és stressztűrő képesség jellemzi
  • pontos, hatékony és következetes
  • felhasználói szintű számítógép-ismerettel rendelkezik
  • kimagasló a problémamegoldási képessége
  • jó kommunikációs készséggel bír

Miért jó nálunk dolgozni?

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • lehetőség a fejlődésre
  • nyitott, emberközeli légkör
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

A munkavégzés helye és ideje

  • Budapest, XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével várjuk.

Budapest