SQA csoportvezető (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk rendkívül dinamikusan fejlődő vállalat, ugyanis a termékeik piacképesek.  Természetesen új termékek is érkeznek hozzájuk.

Csoportvezetői szintre keresünk Hozzájuk tapasztalat SQA szakembert.

Akár előrelépési szándékkal VAGY már meglévő vezetői tapasztalatokkal.

A pozíció megnevezése.

SQA csoportvezető (Veszprém)

Feladatok

  • SQA mérnökségi csapat irányítása - beszállítói és beszállító fejlesztő minőségügyi mérnökök is vannak a csapatban;
  • Leader szemléletű vezetőt keresünk, aki a csapatot motiválja, fejleszti, mentorálja, vezetőként összefogja;
  • Felügyeli a beszállítókkal kapcsolatos problémák kivizsgálását, megoldását (hands on típus);
  • Együttműködik a különböző gyártási területekkel, a folyamatok fejlesztésén dolgozik;
  • Riportolni a quality manager részére fog.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Beszállítói minőségügyi mérnöki tapasztalat (senior szint) + vezetői affinitás vagy tapasztalat;
  • Autóipari szabványok, quality eszközök ismerete, ill. ezek használatában tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, juttatások (bónusz, 13. havi bér).
  • Stabil gyártó vállalat, fejlődési lehetőséggel.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém