SQL fejlesztő-B112SQL (Budapest)

Partnercégünk közép- és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén. Dokumentum előállítási volumene alapján évek óta piacvezető szerepet tölt be Magyarországon. Innovatív technológiai környezetet és magas szakmai színvonalat biztosít munkatársainak.

Pozíció azonosító: B112SQL

SQL fejlesztő-B112SQL

Feladatok

  • Fejlesztési feladatok technológiai előkészítése
  • SQL, VB szkriptnyelv használata
  • Dokumentumkezelő rendszerek fejlesztésébe való részvétel
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, algoritmusok felállítása
  • Komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igényeknek és üzleti elvárásoknak megfelelően
  • A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása
  • Feladatok végrehajtása agilis környezetben (10 fős csapatban)

Elvárások

  • Szkript nyelvek ismerete
  • SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Rugalmasság, új eszközök és technológiák iránti tanulási készség
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményező készség
  • Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Előnyök

  • Dokumentumkezelő rendszerek ismerete
  • Workflow rendszer(ek) ismerete
  • Java ismeret és/vagy C# és/vagy VisualBasic

Amit kínálunk

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
  • Modern irodai környezet
  • A kiválasztási folyamat online platformokon megoldott
  • A munkavégzés jelenleg mindenkinek otthonról, home office-ból történik

Munkavégzés helye

Budapest - XII. kerület

Budapest