Student HR Coordinator (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Student HR Coordinator

Leírás

Érdekel a HR, azon belül is a toborzás világa? Szeretnél részt venni egy piacvezető hazai HR szolgáltató legújabb üzletágának felépítésében, később működtetésében és fejlesztésében? Aktívan részt veszel az egyetemi közélet szervezésében, komoly kapcsolatrendszerrel rendelkezel?

Akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • diák munkaerő toborzása elsősorban egyetemi kapcsolatrendszeren keresztül
  • munkaerő-szervezési feladatok ellátása, beosztások készítése, egyeztetése a diák munkavállalókkal
  • alternatív (egyetemi) hirdetési felületek és toborzási csatornák feltérképezése és alkalmazása
  • adatok pontos rögzítése a jelöltadatbázisban
  • kapcsolatépítés és -ápolás oktatási intézményekkel
  • szoros együttműködés a helyi Trenwalder irodával
  • esetenként egyéb toborzási projektekben történő részvétel (jellemzően munkaerő-kölcsönzési területen)

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • pörgős, rugalmas, társaságkedvelő személyiség
  • Toborzás-kiválasztás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • HR szakirányú tanulmány előnyt jelent

Amit kínálunk

  • kötetlen munkaidő, távmunkában is végezhető feladatok
  • szakmai gyakorlati lehetőség, támogató légkör
  • teljesítményarányos bérezés, céges telefon
  • a hallgatói jogviszony megszűnésével teljes állás lehetősége

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged