Supplier Quality Engineer (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Supplier Quality Engineer

Automotive, Borsod-Abaúj-Zemplén, quality, beszállítói minőségbiztosítás

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei autóipari partnerünk minőségbiztosítási területre mérnököt keres.

A pozícióban a következő feladatai lesznek:

  • Nem megfelelőségek kezelése, gyökérokok feltárása új projekt esetében
  • Lehetséges beszállítók kiválasztásának és a minőségi követelmények érvényesítése
  • Részvétel a beszállítókkal történő műszaki egyeztetéseken és azok levezetése
  • KPI-ok nyomon követése, javítása
  • Beszállítók látogatása
  • Gyártósori transzferek támogatása

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosításban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Problémamegoldási és méréstechnológiai eszközök ismerete
  • Erős angol nyelvtudás (német előny)
  • Kiváló elemzőkészség
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör