Supplier Risk Analyst (Tatabánya)

Tatabánya, Győr

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Parterünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Supplier Risk Analyst

Feladatok

  • Pénzügyi adatok begyűjtése a beszállítóktól majd azok elemzése;
  • Pénzügyi kockázatértékelések elvégzése;
  • Beszállítókkal való egyeztetés a pénzügyi teljesítményről;
  • Beszállítók látogatása;
  • Árajánlatok készítése;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • Beszállítói fórumokon való részvétel;
  • Riportok készítése a vezetőség részére.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • Banki szektorban vagy nagyobb beruházó cégeknél szerzett kockázatelemzési tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • Kontrolling tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya