SW Development Project Manager (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

 Autóipari gyártó partnerünk részére keresünk Szoftver fejlesztő projektvezetőt!

Szoftverfejlesztési projektvezető

Feladatok

  • Szoftver projektek mérföldköveinek megtervezése, napi nyomonkövetése, ehhez szükséges dokumentációk elkészítése, akciótervek kidolgozása a projekt sikeressége érdekében;
  • Vevőkkel való napi kapcsolattartás, egyeztetés;
  • Projektcsapat tagjainak koordinálása, motiválása, feladatok definiálása, kiírása és utókövetése.

Elvárások

  • BsC vagy MsC műszaki, mérnök informatikus vagy villamosmérnök végzettség;
  • SW project managementben szerzett előző tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban;
  • Beágyazott rendszerek ismerete;
  • MS Project, Word, Excel magabiztos ismerete;
  • Erős kommunikációs készség;
  • Önállóság.

Amit kínálunk

  • Kiváló juttatási csomag;
  • Albérlet támogatás 1 éven át ( 100e.-Ft bruttó );
  • Fejlődési lehetőség;
  • Multinacionális környezet;
  • Kiváló csapat,

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői / programozói tapasztalat
  • Konfigurációs management rendszerek ismerete: Teamforge, Git
  • IBM DOORS ismerete

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Veszprém