Szakács (Debrecen)

Céginformáció:

A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. több mint 20 éves múlttal rendelkezik. Fő profilunk a rendezvényszervezés és a vendéglátás. Szakmai stábunk két évtizedes rutinjának, szakácsaink és cukrászaink hozzáértésének, valamint modern konyhatechnológiánknak köszönhetően cégünknek egy kisebb fogadás, vagy akár a több ezer főt fogadó konferencia megszervezése és kivitelezése sem okoz gondot.

Szakács

Feladatok:

  • Ételek készítése, tálalása

Elvárások:

  • Szakképzettség
  • Tapasztalat nem szükséges, kezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, nettó 300 ezer forint
  • 8 órás bejelentés
  • Túlóra lehetőség
  • Hétfőtől péntekig történő nyitvatartás, szabad hétvége

Munkahelyi extrák:

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Munkavégzés helye:

4032 Debrecen, Böszörményi út 138. Agrár Étterem

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar fényképes önéletrajzát.

Debrecen