Szakács (Budapest)

Grill-ételbárunkba gyakorlattal rendelkező

Szakács

kollégát keresünk

Szereted a szabad hétvégéget? Ebben az esetben ne habozz, jelentkezz hozzánk, hiszen üzletünk szombat és vasárnap is zárva tart.

Feladatok

  • napi ajánlat összeállítása
  • meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, sütése, főzése)
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • konyhai dolgozók munkájának irányítása, összehangolása
  • HACCP előírások dokumentálása, betartása

Elvárások

  • szakács szakképesítés
  • pontos precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat.

Budapest