SZAKÁCS (Kecskemét)

Eurest Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

SZAKÁCS

(KIEMELT BÉR + juttatások)

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely,
  • 8 órás munka,
  • teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • fizetett szabadság,
  • 30% műszakpótlék 18-06 óra közötti munkavégzés esetén,
  • külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,
  • munkaruha,
  • biztosítunk reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt,
  • multinacionális, nagyvállalati környezet,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Feladatok

  • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása, kalkuláció,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, követése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • áru átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • szakképzett,
  • naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés (Rational kombi pároló-sütő napi szintű használata),
  • érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes,
  • számítógépes ismeretek,
  • kulturált ápolt megjelenés,

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, 3 műszak,

Helyszín: kecskeméti autóipari cég területén működő Eurest étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, telefonon a 30/287 0358 számon lehet érdeklődni.

Kecskemét