Szakács (Budapest)

Olajág Idősek Otthona nagyüzemi konyhára keres

szakács

végzettséggel rendelkező munkavállalót.

Feladatok

  • A nyersanyagokból a kiszabási jegyzék előírásainak megfelelő étel mennyiségi és minőségi elkészítése
  • Az ételek ízének ellenőrzése, gondoskodás a szükséges ízesítésekről
  • Az elkészült ételek előírás szerinti készen tartása
  • Az ételek normának megfelelő kiosztása, illetve a kiosztás felügyelete
  • Ételminták előírás szerinti vétele, hűtőtérben való tárolásuk figyelemmel kísérése
  • Az ételkészítéshez kapcsolódó HACCP dokumentációinak vezetése.

Elvárások

  • Szakács végzettséggel rendelkező
  • Foglalkoztatás területén szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Dinamikus, precíz, munkáját önállóan elvégző
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye

Budapest, XIV., XV.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje fényképes önéletrajzát.

Cégünk Adatkezelési tájékoztatója itt tekinthető meg.

Budapest