Szakács – Pizza szakács (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

 Vendéglátóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szakács – Pizza szakács

Feladatok:

  • Alapanyagok előkészítése,
  • Pizza sütés,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Kereskedelmi vagy vendéglátóipari végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Kedves, vevőcentrikus kommunikáció,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

  • Napi 12 órás munkavégzés (2 nap munka – 2 nap szabad váltásban),
  • Hétfőtől vasárnapig tartó munkahét,
  • Kiszámítható, hosszútávú munkavégzés.

Munkavégzés helye: Miskolc környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc