Szakács (WHC012148) (Nyíregyháza)

Szakács (WHC012148)

Szakácsokat keresünk Nyíregyházán!

Feladatok:

  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • ételek elkészítése, adagolása, díszítése, tárolása
  • nagy konyhai berendezések hőmérsékletének szabályozása
  • a konyha, a konyhai berendezések, a kiszolgáló területek felügyelete és takarítása a biztonságos és higiénikus ételkezelési előírások betartása érdekében
  • együttműködés a többi szakáccsal
  • naponta több, mint 1200 adag menü elkészítése (3 féle leves, 3 féle főétel)

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • helyi specialitások megtanulására való hajlandóság
  • jó fizikum (üzemi konyha, óriási kádakban főznek)
  • igényes munkavégzés, rendszerető magatartás

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza