Szakmunkás pozíciók (elektronikai és fémipari) (WHC011724) (Dunakeszi)

Szakmunkás pozíciók (elektronikai és fémipari) (WHC011724)

Jelentkezz! Töltsd fel önéletrajzod a kiválasztási folyamat gyorsításához!

Feladatok:

Dunakeszi: Gépbeállító műszerész

  • gépbeállítási folyamatok elvégzése, új gépek beüzemelése
  • meghibásodások javítása, műszaki hibák elhárítása

Üllő: Debug/hibakereső technikus

  • hibás számítástechnikai termékek hibaanalízise, hiba-meghatározás, adatbáziskezelés

Budapest

X.ker: Analizátor:

  • merőeszközök használata, forrasztások, alkatrészcserék, mérések, tesztek elvégzése

XI. ker. Elektronikai műszerész:

  • villamos szerelések, kábelezések elvégzése, vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése

XI. ker. Gépi forgácsoló:

  • egyetemes marógép és esztergagép kezelése, minőségellenőrzés

Páty: Technikus:

  • orvosi berendezések javítása, alkatrészek vagy rendszerek tesztelése

Veresegyház:

Hegesztő, Lakatos, CNC gépkezelő, Elektromos és Mechanikus szerelő, Elektromos karbantartó

Elvárások:

  • szakirányú végzett és/vagy tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest, Veresegyház, Dunakeszi, Üllő, Páty

Dunakeszi