Szakorvos/fogorvos - Budapesti Fegyház és Börtön (Budapest)

A Büntetés-végrehajtási Szervezet az Ön számára számtalan munkakörben biztosít lehetőséget, amennyiben más beosztásban képzeli el pályáját úgy is várjuk a jelentkezését.

Szakorvos/fogorvos

Budapesti Fegyház és Börtön

Feladatok

  • a személyi állomány és a fogvatartottak fogorvosi és rend- és honvédelmi alapellátásának biztosítása,
  • egészségnevelési és egészségfejlesztési tevékenység végzése,
  • a munkavégzéshez szükséges informatikai szoftverek elsajátítása és készség szintű alkalmazása,
  • közreműködés az intézet közegészségügyi és járványügyi feladatainak végrehajtásában,
  • közreműködés a járványügyi érdekből előírt szűrővizsgálatok és a fertőző betegekkel kapcsolatos eljárások elvégzésében,
  • közreműködés a munkaegészségügyi követelmények ellenőrzésében,
  • közreműködés az egészségügyi dokumentáció naprakész vezetésében.

Elvárások

  • állami felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (orvosi egyetem),
  • rend és honvédelmi alapellátó orvos szakképesítési követelményei: háziorvos szakorvos, fogorvos, foglalkozás-orvostan, (üzemorvostan) szakorvos, honvéd-, katasztrófa- és rendvédelem orvostan szakorvos, repülőorvostan szakorvos, belgyógyász szakorvos, oxiológia-sürgősségi szakorvos vagy az előbbiekben felsorolt szakképesítések egyikének megszerzését állományba vételtől számítva öt éven belül vállaló orvos ,
  • fogorvosi szakképesítési követelménye: fogorvosi diploma,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • képesség egészségügyi programok használatának elsajátítására és alkalmazására,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • érvényes működési nyilvántartás,
  • egészségügyi vagy egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • kifogástalan életvitel,
  • magyar állampolgárság, állandó belföldi lakóhely.

Előnyök

  • fogorvos esetében dentoalveoláris sebészet szakorvos szakvizsga,
  • további szakvizsga megléte,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi hátteret, és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk,
  • kezdő alapilletmény bruttó 0-2 év szakmai tapasztalattal: 729.000 Ft 3-5 év szakmai tapasztalattal: 928.460 Ft 6-10 év szakmai tapasztalattal: 1.305.100 Ft 11-15 év szakmai tapasztalattal: 1.483.200 Ft 21-25 év szakmai tapasztalattal: 1.755.000 Ft
  • Bérezés a szakmai tapasztalattól, gyakorlati időtől függően az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 1. mellékletében meghatározott illetmény 106%-a.
  • béren kívüli juttatás: bruttó 200.000.- Ft cafeteria,
  • egyéb béren felüli juttatási csomagok (külön elbírálás alapján
  • albérleti hozzájárulás, rekreációs és rehabilitációs lehetőségek,
  • beiskolázási támogatás, kamatmentes munkáltatói kölcsön),
  • munkába járással kapcsolatos költségtérítés 18 Ft/km összeg erejéig, vagy tömegközlekedést igénybe vevők számára a bérlet 86%-ig történő megtérítés.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidő

Budapest