Szakorvoslátogató (Dél-nyugat Magyarország) (Kaposvár)

Partnerünk egy globális gyógyszeripari vállalat, a világon főként gasztroenterológiai, hepatológiai, neurológiai készítmények, míg hazánkban elsősorban generikus gyógyszerek gyártásáról és forgalmazásáról híresek. Összetartó, lendületes csapatukba keresünk Szakorvoslátogató kollégát.

Szakorvoslátogató (Dél-nyugat Magyarország)

Feladatok

  • szakorvosokkal (belgyógyász, kardiológus, diabetológus, obezitológus) való kapcsolattartás, a cég termékeivel kapcsolatos információk megosztása
  • látogatói terület: Fejér, Tolna, Baranya, Somogy, Zala, Veszprém megye
  • a látogatói területre vonatkozó akcióterv készítése és végrehajtása
  • látogatások megtervezése, lebonyolítása és az információk visszajelzése a központ felé
  • szakmai előadások, prezentációk tartása az orvosok számára
  • részvétel az értékesítési és marketing stratégia lebonyolításában a rendelkezésre álló eszközök segítségével
  • a vállalat termékeinek promotálása és aktuális üzleti terv teljesítése
  • orvosok részéről felmerülő szakmai kérdések megválaszolása
  • szakmai konferenciákon, továbbképzéseken történő részvétel

Követelmények

  • minimum 3-4 éves orvoslátogatói tapasztalat
  • felsőfokú egészségügyi végzettség
  • nagyfokú önállóság és precizitás
  • sikerorientáltság
  • határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
  • csapatmunkában való aktív részvétel

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (alapfizetés, bónusz, cafetéria)
  • határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • vállalati gépjármű
  • azonnali munkába állási lehetőség

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár