Szaküzleti értékesítő kollégát keresünk! (Budapest)

Bútoripari szerelvény szaküzlet értékesítői pozícióra keres tapasztalt kollégát

Családi tulajdonban lévő, bútoripari alapanyagokat forgalmazó nagykereskedelmi Kft. új munkatársat keres szaküzleti értékesítő munkakörbe, azonnali munkakezdéssel XV. kerületi telephelyére!

Új kollégát keresünk, akit fiatalos, tapasztalt csapat vár, jó hangulatú munkahelyi légkörrel.

Feladataid:

  • meglévő ügyfeleink kiszolgálása
  • újdonságaink ismertetése a partnereinkkel
  • megrendelések összekészítése
  • beérkező áru bevételezése
  • számlázás, pénztár kezelése,
  • üzleti rend fenntartása, készletek feltöltése
  • időszakosan leltározás

Fontos, hogy:

  • rendelkezz minimum középfokú végzettséggel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel
  • legyen jó kommunikációs készséged
  • törekedj a precizitásra

Örülünk, ha

  • van tapasztalatod bútoripari termékek / alkatrészek értékesítésében

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • segítőkész, jó hangulatú csapat
  • szakmai és anyagi folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • 1158 Budapest, Késmárk utca 14/b

Budapest