Szállítmányozási ügyintéző - távmunka lehetőség (Budapest)

Elhivatott Szállítmányozási ügyintézőt keresünk 4PL szolgáltató Partnerünkhöz, aki piacvezető szerepet tölt be az ellátási lánc optimalizáció területén. Management üzletáguk innovatív megoldásokat kínál ügyfeleik szállítmányozási hálózatainak folyamatos fejlesztésére.

Szállítmányozási ügyintéző - távmunka lehetőség

Feladatok

A management üzletág csapattagjaként biztosítani fogod a hatékony áruszállítási folyamatot az ügyfeleink szállítmányozási hálózatain szeresztül. Elsődleges feladataid a pozícióban az alábbiak lesznek.

  • A szállítmányozási folyamatok napi szintű felügyelete, müködtetése szoftvereken és különböző kommunikációs csatornákon keresztül
  • Szállítmányozással kapcsolatos információ továbbítása az érintett felek számára
  • Szállítmányozással kapcsolatos problémák kezelése, megoldása
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz, pontos menedzselése
  • Számlák ellenőrzése és egyeztetése a szállítmányozókkal és egyéb szolgáltatókkal

Követelmények

  • Rendelkezel 1-3 év logisztikai, esetleg ügyfélszolgálati tapasztalattal (releváns gyakornoki tapasztalat is beleszámít)
  • Elhivatott vagy a logisztika, szállítmányozás iránt
  • Ki tudsz alakítani megfelelő fontossági sorrendet és nem okoz problémát a multitasking
  • Magabiztosan beszélsz angolul (spanyol és/vagy francia nyelvtudás előnyt jelent)
  • Erős gyakorlati IT ismereteid vannak
  • Szeretnél nemzetközi csapatban és izgalmas környezetben dolgozni

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag - alapbér, cafeteria, éves bónusz
  • Távmunka / akár heti több nap home office
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Kényelmes, jól felszerelt, modern irodai környezet
  • Ingyenes parkolás
  • Biztonságos biciklitároló és zuhanyzási lehetőség
  • Rugalmas, lelkes nemzetközi csapat
  • Támogató, stabil vállalati háttér
  • Változatos csapatépítő események

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest